My Board

Tam Versiyon: Türkiye'nin en iyi Firma Rehberi | ÜCRETSİZ Firma Ekle
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sektör Dizini Nedir? 
Sektör dizini; ücretsiz ve kolay biçimde istediğiniz firmayı/dizini ekleyerek tanıtmanıza ve kullanıcıların kolay erişimine olanak sunan dizinler rehberi olarak tanımlanabilir. Sektör dizini aradığınız kategoride ve kriterlerde firma ve içerikleri bulmanızı sağlayan ücretsiz firma rehberidir. Amacımız; istediğiniz dizinlere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktır. 
 
Sektör Dizinine Kayıt Olmanın Avantajları?
Sektör dizini; işletmenizin/firmanızın kolay ulaşılabilir olmasına ve Google arama motorunda ilk sıralarda müşteri karşısına çıkmanıza olanak sağlar. Bu anlamda daha çok müşteri kitlesine sahip olmanıza, prestijinizin artmasına, güvenli ve kaliteli bir imaj yakalamanıza olanak sağlar. Sektör dizini son derece güvenilir olup Google kalite puanı 35’tir. Tüm bunlara ek olarak kaliteli ve güvenli bir backlink imkânı sunmaktadır. Birçok kategoriye ayrılmış olması ve ücretsiz olması açısından son derece avantajlıdır. 
 
Sektör Dizini İçerikleri Özgün Mü?
Sektör dizini içerik konusunda son derece titizlikle çalışmaktadır. Sitede yer alan içeriklerin tümü SEO uyumlu ve özgündür. Aynı zamanda firma açıklamalarına özgü DESC oluşturur. Sektör Dizini kopyala-yapıştır şeklinde içerik girişi kabul etmemektedir. Mobil uyumludur, telefon, tablet gibi iletişim cihazlarından kolaylıkla ulaşabileceğiniz gibi sektordizini.com internet sitesinden de ulaşabilirsiniz. Son derece sade ve anlaşılır olan arayüz sayesinde ihtiyacınıza yönelik tüm işlemlere ulaşabilirsiniz. 
 
Sektör dizini; yasal bir platform olup illegal hiçbir siteye erişim vermemektedir. Bu bağlamda kullanıcılarına güven sağlayan site birçok firmanın bünyesine dahil olmasını sağlamaktadır.
 
Sektör Dizinine Nasıl Firma Eklenir?
Sektör dizinine hızlı ve kolay biçimde firmanızı eklemek için ilk olarak yapılması gereken site üzerinden üye olup giriş yapmaktır. Üye girişini yaptıktan sonra “Firma Ekle” kısmına tıklayarak kategorileri/sektörleri ve bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Ardından firmanız için 4-5 kelimelik kopyala- yapıştır işlemi olmadan, özgün biçimde tanıtım yazınızı yazarak firmanızı ekleyebilirsiniz. Site ile iletişime geçmek isterseniz sitenin en altında bulunan mail adresinden iletişime geçebilirsiniz. 
 
Kolay kullanımıyla firma rehberine kayıt olmak tüm işletme sahipleri için düşünülmüş bir detaydır. Üstelik sektör dizinine kayıt olmanız için web sitesine sahip olma zorunluluğu da bulunmaktadır. İşletmenize ulaşım için doğru adres ve size ulaşılabilecek geçerli bir numarayla da firmanızı sektör dizinine kaydedebilirsiniz.