My Board

Tam Versiyon: Jack Daniels Viski Kiti , viski kiti , rakı kiti
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Aklınıza Gelebilecek Tüm İçki Aromaları Burada
[Resim: FINECRAFT-LOGO.png]
Tüm içki aromalarını tek bir siteden bulabileceğinizi ve rahatlıkla satın alabileceğinizi biliyor muydunuz? Salla hazırla resmi internet sitesinde her iki işlemi de kolaylıkla yapabileceksiniz. 
Gerçek İçki Severler Alkol Kiti Kullanır
Gerçek viski severler bilirler ki, orijinal bir viski kiti ile viski tüketimi dünyanın en enfes anlarından biridir. Ancak orijinal bir viski kiti bulabilmek çoğu zaman kolay olmamaktadır. Bunun sebebi, hem bir viski kitine ulaşabilmek kolay değildir hem de kaliteli ve orijinal bir viski kiti bulabilmek oldukça zordur. Bu durum diğer alkoller için de geçerlidir. 
 
Alkol kiti denildiği anda akla ilk olarak viski gelse de rakı, votka, tekila, konyak, likör, rom ve bunun gibi daha pek çok içki türünde de aroma söz konusudur. Aromalı içki tüketen bireylerin büyük çoğunluğu genellikle tüketmekte olduğu içkiyi artık aromalı bir şekilde tüketmek istemektedir. Buradan hareketle pek çok yerde alkol kiti adı altında çeşitli aromaların satıldığı görülmektedir. Ancak piyasada rakı kiti ya da viski kiti adı altında satılan ürünlerin içki aromalarından oldukça uzak olduğunu görmekteyiz. 
Piyasada satılan rakı kiti ya da viski kitinin orijinal olmadığı görülmektedir. Bu durum bireylerin canını ve malını tehdit etmektedir. 
[Resim: Votka%20Banner-1-1140x380.png]
 
Orijinal viski kitine ya da rakı kiti adı altında orijinal olmayan kitler satılmaktadır. Sahte kitleri alan bireyler kiti içkileri ile karıştırdığı zaman içkinin içilemeyecek noktaya geldiğini görmektedir. Bu durumda alınan içki boşa gidecek, planlanan gece zehir olacaktır. Daha kötüsü ise orijinal olmayan kitin içki ile karıştırılması ve bu karışımın tüketilmesidir. Sahte kitler nedeni ile pek çok kişinin bugüne kadar zehirlendiği bilinmektedir. 
Tüm İçki Türlerine Ait Kitler
 
Rakı kiti, viski kiti, rom kiti, tekila kiti, konyak kiti, cin kiti, votka kiti ve bunun gibi aromaları bulmak oldukça zordur. Ancak salla hazırla resmi internet sitesinde aklınıza gelebilecek pek çok içki türüne ait orijinal içki kiti bulunmaktadır. Ayrıca içki kitleri bu sitede farklı aromalarda bulunmaktadır. Örneğin Jack Daniels Viski Kiti kategorisine tıklayacak olursanız karşınıza burbon viski aroması, gentlaman viski aroması, single barrel burbon viski aroması, sinatra burbon viski aroması, honey viski aroması, fire burbon viski aroması ve bunun gibi viski aromaları çıkacaktır. 
[Resim: Haz%C4%B1r%20Setler-1140x380.png]
Büyükşehirlerde yer alan büyük alışveriş merkezlerinde veya büyük tobaccolarda dahi bu kadar çok çeşit bir arada bulunmamaktadır. Ayrıca pek çok bar ve diskoda da bu alternatif seçenekler yer almamaktadır. Bu alternatifleri barındıran site ve mekanlarda ise bahsi geçen ürünün orijinal olup olmadığı ya da sağlığa zararlı olup olmadığı bilinmemektedir. Ancak salla hazırla resmi internet sitesinde bunların tamamının yanıtı bulunmaktadır. 
Siz de vakit kaybetmeden salla hazırla resmi internet sitesini ziyaret edebilir ve rakı kiti de dahil olmak üzere sevdiğiniz içkiniz için yer alan aromaları alabilirsiniz. 
 
 
https://www.sallahazirla.com