My Board

Tam Versiyon: Psikolog Rojin NAZİK | Ankara Psikolog, Ankara Terapist
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sınavlara girme konusunda strese giren birçok insandan biriyseniz, o zaman bunun üstesinden gelmenize ve gerçekten iyi notlar almaya odaklanmanıza yardımcı olabiliriz. Ülkemizin içerisinde bulunmuş olduğu sosyal şartlar, ekonomik durum, iş alanının azalması öğrencileri ve mezunları sınavlara girmeye zorlamaktadır. Sınav kaygısı yaşıyorsanız uzman psikolog Rojin Nazik sizlere sınav stresi desteğini sunmak için daima hazırdır. Alanında kendini yetiştirmiş olması ile almış olduğu eğitimlerle bir çok öğrencinin sınav öncesinde her zaman yanındadır. 
 Ayrıca hizmetlerimiz arasında Aile danışmanlığı da bulunmaktadır. Aile danışmanlığını şöyle ifade edebiliriz. Tüm aile bireylerinin sorunlarının çözülmesi için bir araya gelebilmesi ile gerçekleştirilen bir psikolojik danışmanlık hizmeti olarak kabul edebilirsiniz. Anne baba ve çocuklarınızdan oluşan aileniz ile problem yaşanması durumunda olumlu sonuçlar elde edebilmek amacıyla terapi sunmaktayız. Aile içerisinde yaşanan olumsuz durumları çözmek için birlikte seanslar uyguluyoruz. Özellikle günümüzün modern yaşamı desteklemesi ekonomik şartlar kadınları iş hayatında yer almaya olanak sunmuştur. 
Kadınlar iş hayatında olması kendine bir yer bulma çabası oldukça zor olmuştur. Cinsiyet ayrımı, stres, cinsel taciz gibi sorumluluklar ile iş hayatının getirdiği sorumlulukların çatışması bulunmaktadır. Sizlere iş hayatınızda yaşanabilecek sorunların çözümünde psikolojik desteği sunmaktayız. Kızılay psikolog olarak işimizi büyük bir ciddiyet ile yürütmekteyiz. Sizlerin hayatının her alanında başarılı olmanız için çankaya psikolog olarak vereceğimiz seanslar ile muhteşem bir terapi almış olacaksınız. Vermiş olduğumuz hizmetlerde gerçek bir danışmanlık hizmeti alacaksınız. Active English Yönetim Kurulu Üyesi olan Psikolog Rojin Nazik ailelere rehberlik edip problemleri ortadan kaldırmak için yoğun bir şekilde iş hayatına devam etmektedir. Güvenilir ve hızlı bir şekilde terapi almanız Ankara Psikolog olarak bize ulaşabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet edebilmemiz için lütfen randevu alınız.