Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Populeriz Takipçi Beğeni Ve İzlenme Hizmetleri
#1
Populeriz ile Instagram’da Takipçi Artırma 
Instagram kullanıcıları kısa sürede hesaplarını büyütmek istemektedir. İnstagram takipçi sayısını artırmanın iki yöntemi vardır. Birincisi organik şekilde büyütmektir. Organik takipçi elde etmenin yolu çoğunlukla çevrimiçi olmak, bol sayıda paylaşım yapmaktır. Son zamanlarda intagram video içerikleri daha çok ön plana çıkardığı için organik yani doğal büyümeyi artırır. Instagram hesabını büyütmenin en kısa yolu ise takipçi satın almaktır. Bunun için ssm paketlerinden yararlanılabilir. 
Takipçi sayısı hızla artar, ssm paketleri kendi içlerinde çeşitlere ayrılmaktadır.  Instagram beğeni, yorum, kaydet, takip şeklinde tüm paketler halinde de satışlar yapılmaktadır. Sadece beğeni ve yorum şeklinde tek hedefli işlemler de yapılmaktadır. Bu paketler toplu şekilde alındığında kullanıcı keşfete düşme oranı daha da artacaktır. Birçok insan tarafından takip edilen kişiler insanlar tarafından merak edilmektedir. Bu yüzden takipçi sayısı yüksek olan hesaplar daha kolay şekilde büyür.
Populeriz ile Fenomen Olma
En çok kullanılan sosyal medya platformunun Instagram olması istatistik sayısını etkilemektedir. Marka işbirliği gibi ekonomik çıkar elde etmek isteyen kişiler fenomen olmaya çalışır. Bu kullanıcılar popüleriz ile hızla hesaplarını büyütebilir. Instagram takipçi satın alma işlemi kredi kartı ya da havale ile gerçekleşmektedir. Satın alınmak istenen miktar tam olarak girilip ödeme yapıldıktan kısa süre sonra hesaplara takipçiler yüklenmektedir. Satın alınan takipçiden fazla gelmemektedir. Sipariş verildikten sonra en geç iki gün içinde kullanıcılar hesabı takip eder. Gelen takipçiler organik yani gerçek olmadığı için sonradan silinebilir. Bu yüzden ara ara tekrar ssm paketi alınabilir. Böylece kullanıcı hesabı artarak büyür. Siparişler peş peşe verilmemelidir. Bir sipariş verildikten sonra yaklaşık bir hafta beklenmelidir. Sistem yoğunluğuna göre takipçiler hemen gelebilir, süresi uzayabilir. En geç iki gün ertelenebilir. Paketten yararlanmak için en sisteme kayır olup giriş yapmak gerekir. Instagram şifresi girilmesi gerekmez.
http://populeriz.com/ 
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi